09.11-10.11 osales EMEÜS-i delegatsioon Rahvusvahelisel puitarhitektuuri konverentsil “Puit- homse elukeskkonna võti”. Üritus toimus Kultuurikatlas. Konverentsil esitasid oma kogemusi valdkonna silmapaistvamad arhitektid ja insenerid nii Euroopast kui ka kaugemalt.

Esimese päeva õhtul toimunud galal kuulutati välja ka Aasta Puitehitise konkursi võitjad. 2016. aasta Puitehitise tiitel läks Arcwoodi tehasekompleksile Põlvas! Konverentsi kahe päeva jooksul kuulasime mitmeid erinevaid ettekandeid CLT meetodil tehastes toodetud puidust hoonetest ja puitkonstruktsioonidest. Sellega seonduvalt arutleti ka tuleohutuse üle. Samuti tutvustasid noored Eesti arhitektid oma innovatiivseid ideid.

Eesti Metsaüliõpilaste Seltsi liikmetest osalesid konverentsil: Kristjan Täll, Mari Tuvikene, Kristiina Aun, Birgit Kiipus, Juho Ikkonen, Merilin Mühlberg, Kristjan Põldmaa, Martin Tishler ja Tanel Normann. Tegemist oli väga huvitava ja hariva üritusega, mille raames saime veelgi enam kinnitust teadmisele, et puit on meie tuleviku materjal ning selle kasutamiseks on tohutult palju erinevaid võimalusi.